از زمان پیدایش بیت کوین – 11 سال پیش – تاکنون، داستان کریپتوکارنسی ها با هک های مکرر و ترفندهای عجیب در هم آمیخته شده است. به شکلی که حتی معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال نیز از دام تبهکاران و هکرهای اینترنتی در امان نمانده اند. دلیل اصلی این مشکلات، هات والت ها (کیف پول های آنلاین) هستند. چون کلیدهای خصوصی این والت ها در سرور این صرافی ها ذخیره می شوند و روش امنی جهت نگهداری ارزهای دیجیتال شما بشمار نمی روند. برای همین، روش منحصر بفردی جهت نگهداری ارزهای دیجیتال به سهامداران این عرصه معرفی شده تا از گزند اینگونه مشکلات در امان بمانند و بتوانند کلیدهای خصوصی این کیف پول ها را در جایی امن و به صورت آفلاین نگهداری کنند: والت های سخت افزاری 

ما در لجر اعتقاد داریم تا راهکارهای ایمن به صاحبان و سهامداران دنیای کریپتوکارنسی برای محافظت از دارایی های رمزنگاری شده آنان، ارائه دهیم.

به همین دلیل لجر نانو S، و پس از آن، کیف پول سخت افزاری نسل جدید، یعنی لجر نانو X توسعه یافت. کیف پول های سخت افزاری که برای مقاومت در برابر حملات بسیار پیشرفته طراحی شده اند.

ما مفتخریم که دستگاه های Ledger باعث آرامش بیش از 1.3 میلیون کاربر در سراسر جهان شده است.

بنابراین از شما دعوت می کنیم تا به لیست زیر نیم نگاهی داشته باشید و در ادامه، تصمیم خود را برای محافظت از دارایی های خود اتخاذ کنید! این لیست فقط شامل موارد امنیتی تا سال 2018 بوده و هک های پس از آن را شامل نمی شود.

 

 

هم اکنون با خرید کیف پول های لجر، از دارایی دیجیتال خود محافظت کنید!